Олімпік впевнено перемагає Арсенал (Київ)

У Києві на стадіоні ім.В.Лобановського у рамках 9-туру УПЛ відбувся футбольний матч «Арсенал-Київ» – «Олімпік»(Донецьк).

Гра закінчилась з рахунком 1:3 на користь донецької команди.

Здавалась на початку зустрічі сили обох команд були одинаковими, але на 18 хвилині Балашов відпасував низом на Вакуленка, а той розстріляв ворота Будюка з близької дистанції!

В другому таймі, господарі поля більше атакували, і вже на 59 хвилині гол у ворота забив Сергій Гринь (1:1). Але гості були впертими, і вже на 66 хвилині змогли відбити гольову перевагу. Гришко розстріляв ближній кут воріт суперника, після подачі з кутового на лівому фланзі у виконанні Балашова. (1:2)

Ще один шанс був в донецьких гравців на 76 хвилині, суддя призначив пенальті у ворота Арсенала, але Вакуленко вдарив у перекладину.

На 82 хвилині Дегтярьов ставить крапку в поєдинку, реалізувавши вихід один на один з голкіпером точним ударом в нижній кут, після передачі від Вакуленко.

«Арсенал-Київ» – «Олімпік»(Донецьк) – 1:3

Гол:  Сергей Вакуленко, 15; Гринь, 59; Гришко,66; Дегтяров (82)

«Арсенал-Київ»: Орест Будюк, Олексій Майданевич, Даніл Карась, Владислав Дубинчак, Андрей Домбровський, Оскар Піріс, Стефан Евтоскі, Сергей Гринь, Лола, Павел Оріховський,  Владислав Алексєев.

Запас: Дмитрий Іванов, Даніл Сагуткін, Владимир Доронін, Сергій Семенюк, Олександр Осман, Юрій Бушман.

«Олімпік»: Константін Махновський, Дмитрій Гришко, Антон Кравченко, Віталій Кольцов, Віталій Балашов, Геннадій Пасіч, Євгеній Пасіч, Тейшейра, Павел Ксьонз, Сергій Вакуленко, Євгеній Зубейко.

Запас: Володимир Кринский, Іван Сондей, Дмітрий Білоног, Євгеній Трояновский, Євгений Цимбалюк, Ігор Снурницин, Максим Дегтярєв.

Арбітр: Дмітрий Бондаренко (Одеса)

Попередження:  Оскар Піріс, 19, Дегтярев, 54

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановского (Київ, Україна)

Таким чином, “Олімпік” набрав 12 очок і злетів у турнірній таблиці Українське Прем’єр-ліги з передостаннього 11-го на 4-6 місця, який оскаржує з полтавською “Ворсклою” і луганською “Зорею”.

У свою чергу, у “Арсеналу” залишилося 4 очки і останнє 12-е місце в УПЛ.