Збірна України обіграла Чехію і достроково стала переможцем групи В1

У Харкові на ОСК “Металіст” завершився матч 3-го туру групового етапу Ліга націй УЄФА, в якому збірна України приймала команду Чехії.

Світлина від Joel Cantau.

Гра завершилася з рахунком 1: 0 на користь команди №1.Доля матчу була вирішена в кінцівці першого тайму.

Українці володіли грою з самого початку гри і в кінцівці тайму зуміли реалізувати свою перевагу в результат на табло. На 43-й хвилині після поперечної передачі від Караваєва з правого флангу Яремчук виконав пас на Малиновського, який відправив м’яч в кут воріт суперника – 1:0.

Після перерви українці спокійно утримували свою перевагу, проявивши холоднокровність в захисті. Більше голів в матчі не було.

Ліга націй. Група В1.

Україна – Чехія – 1:0

Гол: Руслан Малиновський (43)

Попередження: Ярослав Ракицький (39) – Ондржей Челюстка (19), Давид Павелка (90)

Україна: Андрій Пятов, Микита Бурда, Ярослав Ракицький, Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Руслан Малиновський (Олександр Зінченко, 86), Євген Коноплянка (Віктор Циганков, 70), Ромеро Марлос, Олександр Караваєв, Роман Яремчук

Чехія: Іржі Павленка, Ондржей Челюстка, Теодор Гебре Селассіє, Якуб Брабец, Антонін Барак, Боржек Дочкал, Якуб Янкто (Йосеф Шура, 81), Патрік Шик (Міхал Крменчік, 73), Матей Видра (Яромир Змргал, 67), Давид Павелка , Філіп Новак

Арбітр: Гедімінас Мажейка (Литва)

Таким чином, збірна України набрала 9 очок, достроково стала переможцем Групи В1 Ліги націй УЄФА і в наступному циклі змагань перейде в компанію найсильніших команд Європи – Дивізіон А Ліги націй.