Олександрія перемогла Карпати з рахунком 2:1

В Олександрії відбувся заключний поєдинок 12-го туру УПЛ.

ФК “Олександрія” обіграв “Карпати” з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Господарі відкрили рахунок на 11-й хвилині: Дмитро Шастал скористався помилкою Аді Мехремича. На 41-й хвилині Кирило Ковалець подвоїв перевагу “Олександрії” – після навісу він підібрав м’яч в штрафному майданчику суперника біля зробив рахунок 2:0. Олексій Гуцуляк на 54-й хвилині відквитав один м’яч, замкнувши головою подачу Мякушко з кутового. 2:1.

“Олександрія” набрала 25 очок і зміцнилася на третьому місці в таблиці. У “Карпат” 10 пунктів і 10-й рядок у таблиці.

Олександрія” – “Карпати” – 2: 1

Гол: Шастал (11), Ковалець (41) – Гуцуляк (54)

ФК Олександрія: Юрій Паньків – Станіслав Мікіцей, Антон Шендрик, Валерій Бондаренко, Павло Пашаєв – Андрій Запорожан, Євген Банада – Кирило Ковалець (Віталій Пономар 82), Дмитро Гречишкін (Олексій Довгий 70), Артем Полярус (Андрій Цуріков 57) – Дмитро Шастал
Карпати: Микита Шевченко – Денис Мірошниченко, Аді Мегреміч (Кевін Мендес 89), Олег Бородай, Артем Федецький – Дмитро Кльоц, Крістіан Ербес (Франциско Ді Франко 71) – Хорхе Карраскаль (Крістіан Понде 79), Родріго Варгас, Сергій Мякушко – Олексій Гуцуляк
Попередження: Андрій Запорожан 74, Антон Шендрик 90+3 – Хорхе Карраскаль 17, Олег Бородай 23, Олексій Гуцуляк 67, Артем Федецький 90+2, Франциско Ді Франко 90+2