Динамо у Лізі Європи перемогло Ренн

У Києві на НСК Олімпійський завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи, в якому “Динамо” приймало на своєму полі французький Ренн і зуміло обіграти суперника.

Матч завершився з рахунком 3:1.

Кияни з самого початку гри заволоділи перевагою і досить рано відкрили рахунок у грі. Вже на 13-й хвилині Віктор Циганков з кутового з лівого флангу навісив на ближню штангу, і Беньямін Вербич головою підрізав м’яч у протихід голкіперу – 1:0.

Надалі гравці столичного клубу досить впевнено утримували свою перевагу, а в середині другого тайму, протягом 4 хвилин, довели свою перевагу до великого.

На 68-й хвилині Циганков зі штрафного з правого флангу навісив на лінію штрафного і зіграв на випередження Миколенко головою відправив м’яч у ворота.

А на 72-й хвилині Шапаренко на лівому фланзі втік від Ньямсі, увірвався в штрафну і обвідним ударом відправив м’яч у дальній кут – 3:0.

І лише в кінцівці гри після передачі з лівого флангу Ньянг вийшов один на один з Бойком, обіграв голкіпера і прострілив на Сьебатшё, якому залишалося пробити по порожніх воротах – 3:1.

Ліга Європи. Група К. 4-й тур.

«Динамо» (Київ, Україна) – «Ренн» (Ренн, Франція) – 3:1

Гол: Беньямін Вербич (13), Віталій Миколенко (68), Микола Шапаренко (72) – Теосон Сьебатше (89)

Попередження: Жерзіно Ньямсі (29), Амарі Траоре (32), Джеймс Силікі (55)

«Динамо»: Денис Бойко, Томаш Кендзьора, Віталій Миколенко, Микита Бурда, Тамаш Кадар, Сідклей, Че Че (Сергій Сидорчук, 83), Микола Шапаренко (Міккель Дуелунд, 92), Віталій Буяльський, Беньямін Вербич (Владислав Супряга, 90) , Віктор Циганков

«Ренн»: Томаш Коубек, Амарі Траоре (М’Байе Ньянг, 46), Рамі Бенсебаіні, Дамьен Да Сільва, Жерзіно Ньямсі (Жеремі Желен, 74), Мехді Зеффан, Денис Поа, Джеймс Силікі, Атем Бен-Арфа, Бенжамен Буріго , Ісмаїла Сарр (Теосон Сьебатше, 71)

Арбітр: Джон Бітон (Шотландія)

Стадіон: НСК Олімпійський (Київ, Україна)

Таким чином, Динамо набрало 8 очок і лідирує в Групі Д в дуеті з казахстанської Астаною. У Ренна – 3 очка, чеського Яблунець – 2. Кияни та астанинці майже забезпечили собі 1-2 місця і вихід в плей-офф – 1/16 фіналу Ліги Європи.