Олімпік перед канікулами розійшовся миром із Десною

“Олімпік” у матчі 18-го туру української Прем’єр-ліги розійшовся нічиєю з “Десною”. Матч завершився з рахунком 1:1.

Донеччани відкрили рахунок на 60-й хвилині – Євген Пасіч скористався передачею Дмитра Нємчанінова з лівого флангу та прекрасним обвідним ударом відправив м’яч у сітку воріт Євгена Паста.

Втім, раділи підопічні В’ячеслава Шевчука недовго. Вже за 3 хвилини відмінний навіс з правого флангу у виконанні Єгора Картушова замкнув точним ударом головою Денис Фаворов.

На 80-й хвилині перемогу чернігівцям міг принести Олександр Філіппов, але не дотягнувся головою до м’яча на дальній стійці.

Олімпік – Десна 1:1

Голи: Е. Пасіч, 60 – Д. Фаворов, 63

Олімпік: Махновський – Зубейко, Гришка, Немчанінов, Е. Пасіч – Цимбалюк, Кольцов – Г. Пасіч, Гай, Балашов (Кравченко, 88) – Дегтярьов (Шиндер, 61).

Десна: Паст – Д. Фаворов, Імереков, Братков, Мостовий – Волков (Банасевіч, 70), Огиря, А. Фаворов, Картушов – Хльобас (Безбородько, 65) – Філіппов (Ковпак, 90 + 1).

Попередження: Мостовий – Кравченко.

Після цієї нічиєї “Десна” з 24 балами пішла на зимову перерву шостою. “Олімпік” розташувався на дев’ятій позиції, в активі донеччан 19 очок.

Турнірне становище: “Шахтар” – 45 очок (після 18-ти ігор), “Динамо” – 38 (18), “Олександрія” – 36 (17), “Зоря” – 28 (18), “Ворскла” – 27 (18), “Десна” – 24 (18), “Маріуполь” – 24 (18), “Львів” – 20 (17), “Олімпік” – 19 (18), “Карпати” – 17 (18), “Чорноморець” – 12 (18), “Арсенал-Київ” – 8 (18).