«Ювентус» поступився «Янг Бойз» і з першого місця вийшов у плей-офф ЛЧ

У заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів швейцарський «Янг Бойз» на своєму полі в Берні обіграв італійський «Ювентус» з рахунком 2:1.

У переможців зустрічі дубль оформив Гійом Оаро, який забив на 30-й і 68-й хвилинах, а у гостей єдиний м’яч на 80-й хвилині забив Пауло Диба, якому асистував Кріштіану Роналду.

У паралельній грі групи Н «Валенсія» вдома переграла «Манчестер Юнайтед» – 2:0.

Таким чином, «Ювентус» з 12 очками посів перше місце в квартеті, на другій сходинці розташувався «МЮ» (10 очок), обидва клуби вийшли в плей-офф Ліги чемпіонів. Третє місце зайняла «Валенсія» (8) і зіграє в плей-офф Ліги Європи, четверте – «Янг Бойз», який залишився без єврокубкової весни.