“Динамо” перемогло “Сталь” з рахунком 2:1

На столичному НСК “Олімпійський” завершився матч 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, в якому “Динамо” обіграло “Сталь” з рахунком 2:1. Динамо Сталь

Доля матчу була вирішена на початку другого тайму. Господарі поля набагато активніше розпочали матч і вже на 18-й хвилині відкрили рахунок.

Після багатоходової комбінації Ярмоленко зробив передачу на Сидорчука, той катнув м’яч уздовж воріт, і першим зреагував на пас Хачеріді, який спокійно переправив м’яч у сітку – 1:0.

А на початку другого тайму, на 50-й хвилині, динамівці подвоїли свою перевагу. Після атаки Динамо правим флангом послідував простріл у штрафну, Циганков скинув м’яч під удар Макаренка, і м’яч після невеликого рикошету влетів в ближній кут воріт.

Тим не менш, “Сталь” не припинила боротьбу і за 6 хвилин, на 56-й, у свою чергу, зуміла забити гол.

Масована атака “Сталі”, де кілька ударів блокувалися, завершилася тим, що Каленчук до кінця поборовся, зробив передачу на Комваліуса, і той спокійно вразив ворота. У час, що залишився, кияни спокійно довели гру до перемоги – 2:1.

Таким чином, “Динамо” набрало 33 очки і вийшло на чисте 2-е місце в турнірній таблиці, випередивши на 3 бали “Зорю”, яка сьогодні програла “Олександрії”. У той же час, “Сталь” з 14-ма очками залишається на 8-му місці.

Динамо 2:1 Сталь

Гол: Хачеріді, 18′, Макаренко, 50′, Комваліус,56′

Попередження: Домагой Віда, 34 ‘; Сергій Рибалка, 56 ‘; Мар’ян Мисик, 60 ‘; Денис Гармаш, 69 ‘.

Динамо: 72. Рудько – 24. Віда, 34. Хачеріді, 9. Морозюк, 15. Циганков (77. Громов, 76′), 16. Сидорчук (48. Оріховський, 69′), 17. Риболовля, 19. Гармаш, 27. Макаренко, 10. Ярмоленко, 41. Бесєдін (11. Жуніор Мораес, 81 ‘)

Запасні: 35. Коваль, 26. Бурда, 18. Корзун, 29. Буяльський

Сталь: 79. Паньків, 7. Воронін, 13. Стаменкович , 20. Пашаєв, 32. Іщенко, 6. Каленчук, 8. Гор Малакян, 18. Едгар Малакян (16. Карікарі, 84 ‘), 88. Мисик (14. данс, 78’), 94. Задерака (17. Кузик , 56 ‘), 99. Комваліус

Запасні: 64. Пеньков, 23. Месхі, 91. Карасюк, 93. Дебелко