Народні депутати, журналісти, команди поліції та готелів на футбольному турнірі подарувати дітям-переселенцям свято

23 грудня у футбольному залі  НПУ ім.Драгоманова під патронатом Федерації футболу України відбувся благодійний футбольний турнір «Зимовий благодійний Кубок» – подаруй дітям-переселенцям свято.

Організаторами футбольного турніру виступали: Федерація футболу України, Інформаційне агентство «Центр новин» та Благодійний фонд «Розвиток футболу України».

Інформаційні партнери: ІА «Центр новин», генеральний радіопартнер «Авторадіо», телеканали: «News one», 5 канал.

Спонсор проведення благодійного турніру народний депутат Максим Єфімов та команда народних депутатів: Владислав Голуб, Юрій Береза, Володимир Парасюк, Юрій Македон, Олександр Опанасенко,  Григорій Шверк, Геннадій Кривошея, Василь Яніцький, Іван Крулько, Олександр Данченко.

Народні депутати

Медичний партнер благодійного турніру – клініка «Борис».

Борис - медичний центр

Основна мета турніру – подарувати дітям-переселенцям (50 осіб) новорічні подарунки.

Переможцями турніру стала «Асоціація готельних об’єднань та готелів міст України». Друге місце посіла «Збірна журналістів України». Третє місце виборола «Збірна народних депутатів», «Департамент Патрульної поліції» фінішував четвертим.

У першій півфінальній грі турніру зустрілись команди Народних депутатів та Асоціації готелей.

Народні депутати Асоціація готелів

Команда народних депутатів: Владислав Голуб, Юрій Береза, Володимир Парасюк, Юрій Македон, Олександр Опанасенко,  Григорій Шверк, Геннадій Кривошея, Василь Яніцький, Іван Крулько, Олександр Данченко.

В першому таймі голи забили: Юрій Македон, Юрій Береза, Володимир Парасюк – за команду “Депутатів”, а з команди Асоціації готелей двічі відзначився Олег Саган.

Юрій Береза

Володимир Парасюк

В другому таймі голи забили Олег Саган і Юрій Опанащук. Матчі закінчились з рахунком 6:3.

У другій півфінальній грі зійшлися Збірна журналістів та Департамент патрульної поліції.

ЗЖУ ДПП

В першому таймі за журналістів забив Дмитро Поворознюк. Рахунок – 1:0 на користь журналістів.

У другому таймі наприкінці матчу Віктор Вацко забив другий гол за Збірну журналістів.

ЗЖУ ДПП

Журналісти перемогли Патрульну поліцію з рахунком 2:0.

У матчі за третє місце зійшлись команди Народних депутатів та Патрульної поліції.

Народні депутати Патрульна поліція

Поліція відкрила рахунок у матчі. Гол забив Олександр Дзюба, Олексій Савкін забив ще один гол за Патрульну поліцію хорошим ударом майже з центру поля.

Перший тайм завершився. 2:0 на користь Поліції.

У другому таймі Збірна народних депутатів відіграє один м’яч. 2:1 у матчі на користь Поліції.

НДУ ППУ

На 20 хв Депутати зрівнюють рахунок. Поліція спробувала вирватись вперед, але з фінальним свистком народні депутати забили третій гол. Рахунок 3:3, і в серії пенальті, де відзначився воротар команди депутатів – Олександр Опанасенко – Патрульна поліція не реалізовує перший удар.

Депутати відповідали точними ударами. В результаті Депутати виграють серію пенальті з рахунком 4:2! Таким чином Збірна народних депутатів виграє матч за третє місце на турнірі!

В фіналі грали Збірна журналістів та Асоціація готелей.

ЗЖУ АГ

Гра закінчилась з рахунком 1:1.  Перемогу в серії післяматчевих пенальті отримуть Асоціації готелів (4:3).

Друге місце на турнірі посіла Збірна журналістів.

ЗЖУ

Збірна депутатів фінішує третьою.

НДУ

Четверте місце залишається за Департаментом патрульної поліції.

ДПП

Гравці команд-учасників турніру, Віце-Президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, капітат команди народних депутатів Юрій Береза, Шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак вручили дітям-переселенцям подарунки та футбольні м’ячі.

Ольга Витак

Перед церемонією нагородження Віце-Президент Вадим Костюченко передав дітям-переселенцям вітання від очільника ФФУ Андрія Павелка та Головного тренера Збірної України з футболу Андрія Шевченка, також від усіх гравців Національної збірної.

Вадим Костюченко

“Шановні юні учасники в наступному році ми зустрінемось, і Ви вийдете на поле разом з гравцями Збірної України під час матчів відбору Чемпіонату світу -2018 року між командами Україна – Туреччина та Україна – Хорватія. Матчі будуть відбуватися в Україні. Тому готуйтесь, це для Вас стимул для того, щоб наступний рік був для нас щасливим”, – сказав Костюченко.

Також Віце-Президент ФФУ подякував гравцям за те, що прийняли участь у благодійному турнірі.

“На футбольному полі була дійсно сильна боротьба. Турнір був фаховий, команди рівні.Ми всі об’єдналися заради цих дітей. Це спільна наша допомога”, – відзначив Костюченко.

Свою чергу народний депутат України, Капітат депутатської команди Юрій Береза підкреслив, що майбутнє України складається з наших дітей.

Ольга Витак

“Кожен крок який зробимо на зустріч дітям, для дітей, від цього залежить, щоб наше майбутнє було щасливим. Я вдячний усім колегам, хто погодився, і прийшов зіграти. Бажаю перемоги усім нам, Україні, а дітям мирного неба”, – сказав Береза.