Прем’єр-ліга: “Сталь” розгромила “Зірку”

Сьогодні, 5 березня, в рамках 20-го туру української Прем’єр-ліги кам’янська “Сталь” у Дніпрі на стадіоні “Метеор” приймала кропивницьку “Зірку”. Гра закінчилась з рахунком 3:0 на користь “Сталі”.

Гра почалася в неспішному темпі, команди не могли створити особливої небезпеки у першому таймі поєдинку.

Уже в другому таймі, на 49 хв. матчу, після подачі кутового і виносу опорник “Сталі” Роман Карасюк приймає м’яч в метрах 25 від воріт, пробивши у ворота, відкриває рахунок – 1:0.

На 73 хв. матчу Денис Васін холоднокровно реалізовує 11-метровий пенальті і рахунок стає 2:0.

На 85 хв. Роман Дебелко пробиває третій гол у ворота “Зірки”.

Дніпро, стадіон “Метеор”

“Сталь” (Кам’янське) – “Зірка” (Кропивницький) 3:0

Голи: Карасюк 49, Васін 73 (пен.), Дебелко 85

“Сталь”: Паньків, Задерака (Деул 81), Дебелко, Карасюк, Васін (Е.Малакян 87), Іщенко, Пашаєв, Карікарі (Стаменкович 90+1), Шабанов, Каленчук, Леандро

“Зірка”: Паст, Жуков (Лупашко 53), Чичиков (Щедрий 77), Акименко (Білоног 59), Борха, Полегенько, Кучеренко, Сітало, Бацула, Медейрос, Перейра

Попередження: Іщенко 17, Леандро 44 – 33 Кучеренко, Медейрос 80

Турнірне становище: “Шахтар” – 56 очок, “Динамо” – 43, “Зоря” – 37, “Олександрія” – 32, “Олімпік” – 29, “Чорноморець” – 27, “Ворскла” – 23, “Зірка” – 19, “Сталь” – 18, “Волинь” – 10, “Дніпро” – 8, “Карпати” – 8.