На столичному Локомотиві розпочався “Парламентський Кубок” з футболу серед команд нардепів і журналістів (онлайн-трансляція)

Сьогодні, 27 травня 2017 року на стадіоні «Локомотив» для допомоги дітям-переселенцям зі Сходу України відбувається другий благодійний матч «Парламентський кубок» між командами «Збірною народних депутатів» та «Збірною журналістів України».

До складу команди депутатів ВР входять 24 представника різних парламентських фракцій, а до складу команди журналістів – 24 представники провідних українських ЗМІ.

Основна мета благодійного матчу: зібрати кошти для оснащення спортивного майданчика та закупівлі футбольної атрибутики для дітей-переселенців зі Сходу України.

Онлайн-трансляція матчу

Перед матчем команди вишукувались на полі, щоб привітати одне одного та глядачів, яких сьогодні зібралося кілька сотень. Свято футболу відкрила співачка Таяна, яка виконала Гімн України.

Матч розпочався з деякою затримкою, оскільки команди довго вирішували, хто ж саме з гравців розпочне поєдинок у стартовому складі.

Матч з центру поля розпочне “Збірна народних депутатів”.

Поєдинок розпочався! Депутати одразу ж після стартового свистка втратили м’яч.

Журналісти розпочали матч небезпечним моментом біля воріт суперника. Після довгої передачі верхом майже від центру поля один з журналістів замикав подачу головою з одинадцятиметрової позначки. Проте м’яч розминувся з воротами.

Народні депутати намагаються заспокоїтися і приборкати м’яч до своїх ніг.

Журналісти краще вдається контролювати хід гри. Вони більше комбінують, виглядають спокійнішими та швидшими за своїх опонентів.

Пенальті! Гравець збірної депутатів після тривалої облоги збив в своєму штрафному одного з журналістів!

Роман Лопатін реалізував пенальті! 1:0 на користь “Збірної журналістів України”.

Депутати відповіли небезпечним моментом біля воріт журналістів. Після тривалої атаки один з гравців депутатів бив по воротам з лівого флангу.

Після разючої контратаки журналісти ще раз відзначилися голом. Забив Олексій Полозок! 2:0 на користь “Збірної журналістів України”.

Журналісти і депутати по черзі контролюють м’яч.

Перший тай завершився.

У переві депутати, журналісти й організатори роздають інтерв’ю. А буліку розважає дитячий танцювальний ансамбль.

Розпочався другий тайм. журналісти спробували махлювати і випустили 12 гравців на поле, проте їхній план “розколов” арбітрю.

Друга тридцятихвилинка розпочалася з падіння депутата в штрафному майданчику журналістів. Пенальті просила “Збірна депутатів” проте суддя промовчав.

Одразу ж депутати організовують ще один момент і цього разу забиває Юрій Македон. Депутати скорочують відставання, але журналісти продовжують вести в рахунку – 2:1.

Майже одразу відповідають журналісти. Роман Лопатін з пасу свого колеги, який вивів його на порожні ворота забиває третій гол журналістів. 3:1 на користь “Збірної журналістів України”.

Депутати ледь не вколотили м’яч у власні ворота після контратаки журналістів.

Депутати заробили штрафний неподалік воріт журналістів. Проте удар виявився дещо неточним.

Команди по черзі тримають м’яч. Поки без небезпечних моментів біля воріт. Але з небезпечними моментами біля кромки поля. Один з депутатів вибив м’яч в аут прямо по журналістах, які фільмували матч біля бокової лінії. М’яч відскочив від штативів. Всі лишилися цілі!

Журналісти організували стрімку контратаку і один із журналістів виходив один на один з голкіпером депутатів. Та голкіпер депутатів добре зіграв на виході, випередивши прудконогого журналіста. В цей час депутат Юрій Береза з лави запасних кричить своїм колегам, щоб ті верталися до своїх воріт швидше!

Одразу разючою контратакою відповідають депутати. Другий гол запибав Юрій Македон. 3:2 на користь журналістів.

Розклеїлася “Збірна журналістів України”. Не минуло й двох хвилин, як Юрій Македон зрівнює рахунок і забиває третій м’яч. Ніч’я у матчі.

Справжня навала у матчі від депутатів. Небезпечний штрафний здобувають депутати після того, як один із журналістів грубо збив свого візаві. Але депутати не змогли скористатися нагодою і забити зі штрафного.

Обидві команди більше борються, ніж грають в ці хвилини – нещадно лупцюють одне одного по ногах.

Олександр Михайлюк за кілька хвилин до кінця матчу отримав точний пас у вротарському майданчику депутатів. Далі справа техніки – майстерно пробив прямо під руку голкіперу депутатів. 4:3 у матчі на користь журналістів!

Команди дещо втомилися. Це видно по грі, дещо знизилися швидкості. А на лавах запасних обох команд найбільше обговорюють заміни!

Діти біля кромки поля підтримують журналістів, діти на трибунах скандуть “депутати”!

Небезпечний момент мали депутати після подачі кутового, проте не змогли довести справу до акцентованого удару по воротах.

Журналісти швидко вибігли в контратаку і Мирослав Небесник забив черговий гол. 5:3 на користь журналістів.

Матч завершено з рахунком 5:3 на користь “Збірної журналістів України”. Проте депутати не згодні, жартують і кажуть, що матч завершився в нічию 4:4. Очікуємо нагородження команд і визначення найкращих гравців турніру. Що ж, в футбол грати – не закони писати!

Найкращим захисником турніру став Олександр Опанасенко зі “Збірної депутатів України”.

Найкращем вротарем визнали голкіпера журналістів Андрія Бабчака.

Найкращим гравцем матчу став автор хет-трику збірної депутатів Юрій Македон

Команди отримали свої медалі, журналісти отримали “Парламентський кубок”. Команди вітають одне одного!

Організатори футбольного матчу: Федерація футболу України, Інформаційне агентство «Центр новин» та Благодійний фонд «Розвиток футболу України».

Інформаційні партнери: ІА «Центр новин», генеральний радіопартнер «Авторадіо», «News one», «Футбол 1, 2».

Партнери матчу: клініка «Борис», компанія «Росинка»

Спеціальні гості матчу –  ТАЯННА та MELOVIN.

Титульний спонсор матчу: Корпорація “АТБ”.

Місце проведення благодійного турніру: Стадіон «Локомотив», Стадіонний провулок, 10/2.

Час проведення 16:00  год.

Обов’язкова акредитація для ЗМІ за телефоном: 0931297148, 0974767444 centernewsua@gmail.com

 

Нагадаємо, Перший благодійний матч «Парламентський кубок» між збірними депутатів і журналістів відбувся 2 квітня 2016 року.

Найголовнішою перемогою в матчі стали результати збору коштів для створення сенсорних кімнат у корекційному центрі для дітей-аутистів.