Заради благодійної мети нардепи із журналістами зіграли у футбол

Сьогодні, 27 травня 2017 року на стадіоні «Локомотив» для допомоги дітям-переселенцям зі Сходу України відбувся другий благодійний матч «Парламентський кубок» між командами «Збірною народних депутатів» та «Збірною журналістів України».

До складу команди депутатів ВР увійшли народні депутати: капітан Андрій Павелко, Юрій Береза, Василь Яніцький, Григорій Шверк, Юрій Македон, Геннадій Кривошея, Іван Крулько, Сергій Євтушок, Богдан Матківський, Давід Макарьян, Павло Македон, Ігор Алексеєв, Микола Паламарчук, Дмитро Білоцерковець, Олег Осуховський, Андрій Помазанов, Ярослав Єдаков, Вадим Івченко, Олександр Опанасенко.

До складу команди журналістів – представники провідних українських ЗМІ: капітан Бречко Володимир ІА ЦЕНТР НОВИН, Саф’янюк Василь ICTV, Середич Микола Канал Футбол, Столярчук Андрій Футбол, Лопатін Роман NEWS ONE, Шевченко Ярослав 112 канал, Шкапа Сергій Канал Рада, Мартиросян Тигран 112 канал, Небесник Мирослав Канал Футбол, Горбаченко Сергій Футбол 24, Михайлюк Олександр Футбол, Тимощук Роман Футбол, Карапетян Олександр ІА ЦЕНТР НОВИН, Глєбов Мітя News one, Федоришин Олександр Футбол, Доломанський Віктор 2+2, Дзюбенко Владислав, Полозок Олексій ІА Центр новин, Александров Олександр Канал, Ящук Олег Футбол, Циганик Ігор 2+2, Машай Богдан ЗІК, Бурбас Ігор Канал Футбол, Покривець Павло New one.

Основна мета благодійного матчу: зібрати кошти для оснащення спортивного майданчика та закупівлі футбольної атрибутики для дітей-переселенців зі Сходу України.

Організаторами футбольного турніру виступають: Федерація футболу України, Інформаційне агентство «Центр новин» та Благодійний фонд «Розвиток футболу України».

Інформаційні партнери: ІА «Центр новин», генеральний радіопартнер «Авторадіо», «News one», «Футбол 1, 2».

Партнери матчу: клініка «Борис», компанія «Росинка»

Титульний спонсор матчу: Корпорація АТБ.

Благодійний футбольний матч між Збірними народних депутатів та журналістів розпочалось з виконання Гімну України українською співачкою, солісткою власного музичного проекту ТАЯННОЮ.

Відразу із стартового свистка матч розпочала “Збірна народних депутатів”, але через порушення в штафній, журналісти пробили пенальті. Голом відзначився Роман Лопатін.

Депутати пішли в контратаку, але удар по воротам з лівого флангу Юрія Берези залишився без результату. Майже на прикінці матчу після разючої контратаки журналісти ще раз відзначилися голом. Забив Олексій Полозок! 2:0 на користь “Збірної журналістів України”.

У перерві між таймами підтримати команди вийшли діти з танцювально-спортивної студії “Brilliant”.

Ці діти є чемпіонами Світу та Володарами Кубка Світу з Танцювального Шоу, Призери національних і міжнародних турнірів з естетичної гімнастики та черлідингу, переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, двічі рекордсмени України в книзі “Національний реєстр рекордів України”.

Окрім того, перед вболівальниками “Парламентського Кубку” виступив переможець 6-го сезону Х-ФАКТОР, фіналіст національного відбору Євробачення 2017, співак MELOVIN.

В другому таймі домінували депутати, і одразу ж з п’ятої хвилини забиває Юрій Македон.

Журналісти відповіли дублем Романа Лопатіна. З пасу свого колеги, який вивів його на порожні ворота забиває третій гол журналістів. 3:1 на користь “Збірної журналістів України”.

За 10 хвилин ще один дубль робить команда нардепів – Юрій Македон – 3:2, і  через 15 хв до кінця другого тайму хет-триком зрівнює рахунок !!!

Але за 5 хвилин до кінця фінального свистка, журналісти забивають два голи:  Олександр Михайлюк та Мирослав Небесник (обидва канал Футбол).

Рахунок 5:3 на користь Збірної журналістів України, яка в друге стає чемпіоном “Парламентського Кубку”.

Перед церемонією нагороження до команд звернувся Президент ФФУ, капітан Збірної народних депутатів Андрій Павелко: “Вже стало хорошою футбольною традицію об’єднувати між собою політиків і журналістів заради благородної мети – допомагати дітям-переселенцям зі Сходу України”, – сказав Павелко.

Він також відзначив обидві команди, за сильний рівень підготовки, і побажав наступного року команді депутатів виграти “Парламентський Кубок” з футболу, який доречі є перехідним.

Нагороджували команди Віце-Президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та Шеф-редактор ІА “Ценр новин” Ольга Витак.

“Дякую командам за красивий футбол, вболівальниками за позитивні емоції. Головна наша перемога – це те, що діти із Східної України будуть мати дитячий майданчик. Мету благодійного матчу досягнуто!”, – сказала Ольга Витак.

Крім основного трофею “Парламентський Кубок”, гравці команд отримали відзнаки:

Найкращим захисником матчу став Олександр Опанасенко зі “Збірної депутатів України”.

Найкращем воротарем визнали голкіпера журналістів Андрія Бабчака.

Найкращим гравцем матчу став автор хет-трику збірної депутатів Юрій Македон.

Нагадаємо, Перший благодійний матч «Парламентський кубок» між збірними депутатів і журналістів відбувся 2 квітня 2016 року.

Найголовнішою перемогою в матчі стали результати збору коштів для створення сенсорних кімнат у корекційному центрі для дітей-аутистів.