14 червня у Києві уже втретє відбудеться МЗС Open Air

14 червня під стінами Міністерства закордонних справ України на Михайлівській площі Києва уже втретє відбудеться МЗС Open Air – цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей».

Як повідомили в прес-службі МЗС, захід організований спільно з Koktebel Jazz Festival та є символом солідарності і підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму.

14 червня атріум будівлі МЗС, який має унікальні акустичні властивості, перетвориться на джазовий майданчик і прийме Koktebel Jazz Festival – одну з найбільш вагомих культурних подій, що вимушено мігрувала з Криму.

Атмосферу джазових фестивалів у Коктебелі будуть створювати під час Open Air три музичні колективи, які в різні часи були учасниками фестивалю.

Розпочне програму один з найвідоміших українських джазменів та організаторів проектів Ігор Закус. Разом зі співачкою Іванкою Червінською та Z-Band він представить програму «Коломийки» – українські народні пісні у сучасних джазових обробках.

У другому відділенні провідна джазова піаністка Наталія Лебедєва із секстетом виконає прем’єрну програму творів Фредеріка Шопена Quests.

Під завісу дня на сцені лунатиме музика одного з найяскравіших композиторів українського джазу – Усейна Бекірова, уродженця Сімферополя. У складі свого тріо він представить авторську програму, яка стане яскравим завершальним акордом події.

Концерт розпочнеться о 20.00 за участю міністрів закордонних справ України, Швеції та Литви Павла Клімкіна, Маргот Вальстрьом та Лінаса Лінкявічуса, представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, кримськотатарської спільноти та громадянського суспільства, киян та гостей міста.