У США анонсували закон про посилення санкцій проти Росії

Республіканець Ліндсі Грем заявив, що найближчим часом сенат конгресу США має намір ухвалити законопроект, що посилює санкції проти Росії.

Про це повідомляє телеканал CBS.

«На тижні буде ухвалений законопроект, який покарає Росію за втручання у наші вибори», – сказав Грем. Він також звинуватив Росію в тому, що вона «поставляла» зброю руху Талібан для «вбивства американських солдатів». На думку сенатора, Росія також «вступила в змову» з президентом Сирії Башаром Асадом, що дозволяє йому «зберігати хімічну зброю».

Грем висловив упевненість, що президент США Дональд Трамп підпише законопроект. «Якщо ні, то ми збираємося подолати його вето», – запевнив Грем, підкресливши, що сенат ніколи не стане відновлювати відносини з Росією, перш ніж «не покарає її за спроби руйнування демократії». Він додав, що «починати треба з посилення санкцій».

Раніше газета Politico повідомила, що сенатори з демократичної і республіканської партій майже досягли угоди по посиленим санкцій проти Росії. За даними видання, сенатори розходяться лише в тому, наскільки жорсткими заходи повинні бути. Також повідомляється, що демократи пропонують заборонити Трампу пом’якшувати вже введені санкції, але республіканці вважають «зв’язування рук Трампу» занадто різким рішенням, пише видання. Зазначається, що конгресмени обговорюють санкції з Білим домом.

Однак навіть якщо сенат зможе підготувати законопроект про нові санкції на цьому тижні, він все одно повинен буде пройти палату представників і голосування в самому сенаті, щоб потрапити на стіл до Трампа.