СК РФ порушив кримінальну справу проти Парасюка

У Головному слідчому управлінні Слідчого Комітету Російської Федерації порушили кримінальну справу проти народного депутата України Володимира Парасюка.

Про це йдеться на офіційному сайті СК РФ.

У повідомленні сказано, що в Головному слідчому управлінні СК Росії триває розслідування кримінальної справи за фактом нападу в 2016 році на Генеральне консульство Російської Федерації (ст.360 КК РФ) в місті Львові та наруги над прапором Росії (ст.329 КК РФ).

«Одним з фігурантів цієї кримінальної справи є нинішній депутат Верховної Ради України Володимир Парасюк. Під час розслідування кримінальної справи крім причетності до вищевказаних злочинів, слідством отримано достатні докази, які свідчать про те, що Парасюк 9 березня 2016 року також схиляв присутніх біля Генерального консульства людей до скоєння нападу на російське диппредставництво.

У зв`язку з цим щодо Парасюка порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.205.1 КК РФ (залучення осіб до скоєння нападу на установи, які користуються міжнародним захистом)», – йдеться в повідомленні.