Українська танцювальна студія Brilliant у Вільнюсі зайняла призові місця

З 28 травня-3 червня 2017 Прибалтиці в Литві та Латвії пройшов III Міжнародний танцювально-вокальний конкурс «Baltic Brilliant Open Cup 2017».

Українська танцювально-спортивна Студія Brilliant у своїх номінаціях зайняла  призові місця.

Сам конкурс проходив в столиці Литви Вільнюсі,в Центральному домі дитячої творчості Литовської Республіки за підтримки Міністерства Культури Литви, Мєрії Вільнюса, Міжнародної Танцювальної Ради при ЮНЕСКО, телевізійної компанії “Зелена Академія” та ін.

В цьому році конкурс зібрав більше 300 участників з різних країн – Литви, України, Латвії, Білорусії, Росії, Австрії, Польші, Німечини, Шрі-Ланки.

Крім виступів на конкурсі вихованці студії Brilliant познайомились з визначними місцями Вільнюса, Риги, Юрмали та Тракая.

З 10-11 червня студія Brilliant успішно виступила на всеукраїнському відкритому турнірі з естетичної групової гімнастики “Одеса 2017” в віковій категорії 6-8 років почесне друге місце.

А вже  16 червня танцювально-спортивна Студія Brilliant знаходиться на тренувальних зборах у Карпатах, у місті  Славське. Діти будуть тренуватись та готуватись до наступного танцювального та спортивного сезону.