“Народний фронт” наполягає на зверненні ВР до уряду щодо введення візового режиму з Росією

Фракція “Народний фронт” наполягає на зверненні ВР до уряду щодо введення візового режиму з Росією.

Про це голова фракції “Народний фронт” Максим Бурбак заявив на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту.

Він зазначив, звертаючись до голови ВР Андрія Парубія: “Звертаємось до Вас винести на розгляд сесійної зали проект постанови 4030 про звернення до Кабінету міністрів України щодо припинення дії угоди між урядами України та Росії про безвізові поїздки громадян України до РФ”.

За його словами, рішення про введення візового режиму з Росією має бути таким же одностайним, як і ухвалення рішення про шлях України до НАТО.

Він наголосив, що після ухвалення парламентом США рішення про посилення санкцій щодо Росії Україна повинна показати, що вона також робить все для розширення санкцій проти Росії.

Він зазначив, що не мають жодних під собою підстав розмови про те, що це перешкоджатиме поїздкам українських громадян, оскільки вже на сьогодні є такі підстави,є перепони для в’їзду українців.

“Вже зараз усі іноземці, які отримали дозвіл на проживання чи довгострокове право на роботу для виїзду за межі Росії, повинні отримати виїзні візи”, – зазначив Бурбак.

За його словами, будь-який громадянин України ризикує бути “незаконно ув’язненим і закатованим на території Росії, а тим більше на окупованих нею українських землях”.