«БПП» просить Раду підтримати законопроект щодо судової реформи

Голова фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов закликає Верховну Раду підтримати законопроекти із блоку судової реформи.

Про це Герасимов сказав під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту.

Герасимов наголосив, що рішучих і докорінних змін потребує судова система. “Підтримка відповідних законопроектів – це ключовий механізм очищення судової гілки влади та повернення довіри громадян до вітчизняних служителів Феміди”, – сказав він.

За словами Герасимова, фракція «БПП» закликає підтримати законопроект про внесення змін до Господарського, Цивільного та Адміністративного кодексів України (№ 6232).

“Також більше не можна провалити голосування закону про конституційне провадження – № 6427. Ми повинні нарешті запровадити нові механізми роботи Конституційного суду і дати можливість українцям відстоювати власні конституційні права”, – наголосив він.

Серед іншого Герасимов закликав включити до порядку денного законопроект № 6549 про внесення змін до закону про запобігання корупції, яким, зокрема пропонується ввести щорічний зовнішній аудит НАЗК за аналогією з Національним антикорупційним бюро України.

Як сказав Герасимов, також фракція просить підтримати законопроект № 5475, яким вносяться зміни до закону про гуманітарну допомогу.

Як повідомлялося, сьогодні, 19 червня, на засіданні Погоджувальної ради голова ВР Андрій Парубій сказав, що на прохання фракції ”БПП” цього тижня передбачено розгляд законопроектів, які стосуються судової реформи. Він зауважив, що питання судової реформи передбачається розглянути або у вівторок, або в четвер.