Поліція розслідує вибух біля електричної підстанції в Донецькій обл. як теракт

Поліція Покровська Донецької обл. встановлює осіб, причетних до сьогоднішнього вибуху на електропідстанції поблизу Сергіївки.

За основною версією поліції, вибух на підстанції – це вчинення терористичного акту, передає сайт поліції Донецької обл.

“За основною версією поліції, вибух на підстанції – це вчинення терористичного акту. На місці події правоохоронці продовжують працювати з кінологами, крім того, село Сергіївка ретельно відпрацьовується поліцією, щоб встановити можливих свідків події та затримати зловмисників”, – йдеться в повідомленні.

У поліції додали, що розслідування перебуває на особистому контролі начальника ГУНП в Донецькій обл. В’ячеслава Аброськіна.

“Ця електропідстанція забезпечує електропостачанням село Сергіївка, і це під’їзний шлях №5, яким постійно йде рух електропоїздів. Зараз електропідстанція працює в штатному режимі. У нас є кілька версій того, що сталося. Основна, яку ми зараз відпрацьовуємо, – це вчинення терористичного акту з метою виведення електропідстанції з ладу, щоб припинити залізничне сполучення між Дніпропетровською та Донецькою областями”, – заявив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.