У зоні АТО затримали російських військових медиків — ЗМІ

У штабі заявили, що затримання російських військовослужбовців відбувається досить часто, просто інформація про це не оприлюднюється.

На Донбасі затримали російських військових медиків, які переплутали напрямок і опинилися на підконтрольній Україні території. Про це в Краматорську повідомив заступник керівника АТО Олександр Размазнін.

“Останнє затримання було вчора. Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відзначивши День медика, переплутали напрямок і опинилися на нашій території. Затримуємо військових з Росії, багато затримуємо. Але справа в тому, що не все ми можемо видавати в пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури”, – повідомив Размазнін.

Генерал-майор зазначив, що затримання російських військовослужбовців в зоні АТО відбувається досить часто, просто інформація про це не оприлюднюється.

“Регулярно затримуємо російських військових , сказати, що кожен день – це буде неправда, але досить часто”, – заявив заступник керівника АТО. Він не уточнив кількість затриманих.

Нагадаємо, за даними розвідки, в травня окупованій частині Донецької області під час ротації на міні підірвалася група військовослужбовців РФ, важкі поранення отримав кадровий російський офіцер.