До України приїде посланець уряду Німеччини з питань децентралізації

Спеціальний посланець уряду Німеччини з питань реформ, зокрема у сфері управління і децентралізації Георг Мільбрадт відвідає Україну на наступному тижні. Про це повідомляє посольство Німеччини в Україні.

Згідно з повідомленням, візит триватиме з 14 по 19 серпня.

“На запрошення президента України федеральному уряду вдалося залучити прем’єр-міністра у відставці пана Мільбрадта як спеціального посланця з питань реформ в Україні, зокрема в сфері управління та децентралізації. Як консультант в Україні та інших країнах професор Мільбрадт має багаторічний досвід у цій сфері”, – йдеться в повідомленні посольства.

Також повідомляється, що запрошення президента України адресовано всім державам-членам G7 та охоплює сім відібраних сфер реформ.

Мандат професора Мільбрадта розрахований на один рік.

Мільбрадт вивчав в Мюнстері економічну теорію, право і математику. У листопаді 1990 року був призначений міністром фінансів Республіки Саксонія і відповідав за реорганізацію управління фінансами, будівництвом і нерухомістю цієї федеральної землі, а також формував процес трансформації від соціалістичного планового господарства до устрою на основі ринкової економіки.

Із 2002 до 2008 рік він був прем’єр-міністром Республіки Саксонія. Під час своєї роботи в саксонському уряді був також членом Бундесрату. З 1995 року – професор публічних фінансів, зараз викладає у Технічному університеті Дрездена.