Шахтар на виїзді переміг Олександрію

У 5-му турі Прем’єр-ліги «Шахтар» в гостях зустрічався з «Олександрією». Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь гірників.

Господарі активніше почали матч і ближче до кінцівці першого тайму відкрили рахунок.

На 38-й хвилині гол забив Євген Банада. Після навісу з кутового Банада пробив головою, і м’яч від поперечини влетів у ворота. Втім, вже за 3 хвилини Фред відновив рівновагу.

На 41-й хвилині Бернард зі штрафного покотив м’яч у штрафний, захисники вибили м’яч прямо на Фреда, який класним ударом відправив м’яч у дев’ятку – 1:1.

Вирішальний епізод матчу стався на 60-й хвилині. Бернард після прориву лівим флангом, навісив у воротарський і Феррейра головою вколотив м’яч у ворота.

«Олександрія» (Олександрія) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 Банада (38), 1:1 Фред (41), 1:2 Феррейра (60)

«Олександрія»: Паньків, Чеботаєв (Каленчук, 87), Гітченко, Бондаренко, Бацула, Банада, Запорожан (к), Грицук, Старенький (Полярус, 64), Цуріков, Сітало (Пономар, 64)

Запасні: Рудик, Пашаєв, Басов, Куліш

Головний тренер: Володимир Шаран

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Петряк, 84), Коваленко (Алан Патрік, 76), Бернард (Азеведо, 90 + 2), Феррейра

Запасні: Шевченко, Танковский, Зубков, Бланко Лещук

Головний тренер: Паулу Фонсека

Попередження: Степаненко (29), Кривцов (45 + 1), Срна (54), Марлос (57), Коваленко (59), Фред (59), Запорожан (61), Банада (63)

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Таким чином, “Шахтар” набрав 12 очок і повернувся на 2-е місце в турнірній таблиці, відстаючи на 1 бал від київського “Динамо”. В “Олександрії”, як і раніше, 3 очки і 10-е місце в УПЛ.