“Реал” переміг “Барселону” у Суперкубку Іспанії

У першому матчі за Суперкубок Іспанії “Реал” на виїзді виграв у “Барселони” з рахунком 3:1.

Рахунок у матчі було відкрито на 50-й хвилині, коли Жерар Піке зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Марсело. “Барселона” забила у відповідь на 76-й хвилині – голкіпер “Реалу” Кейлор Навас збив Луїса Суареса, а Ліонель Мессі реалізував призначений за порушення пенальті.

Мадридців вже за кілька хвилин вперед вивів Кріштіану Роналду, який вийшов на заміну. На 82-й хвилині у зіркового португальця не витримали нерви, коли арбітр показав йому другу жовту картку за симуляцію та вилучив його з поля, Роналду штовхнув суддю, за що, вочевидь, отримає сувору дискваліфікацію.

На 90-й хвилині “Реал” у меншості забив ще один гол – відзначився Марко Асенсіо. Ернесто Вальверде дебютував на посту головного тренера “Барселони” поразкою 1:3.