Чемпіонат Іспанії: Севілья не перемогла Еспаньйол

Севілья та Еспаньол в 1 турі Ла Ліги зіграли внічию – 1:1.

Севілья розпочинала сезон матчем проти Еспаньйола. На перших хвилинах господарів спіткало лихо – воротар Давід Соріа травмувався, і на поле вийшов Серхіо Ріко. До голу Клемана Севілья в персоні Ноліто ледве не відкрила рахунок. На 35 хвилині Н’Зонзі подарував сферу супернику. Помилкою Стівена скористався Лео Баптістао – 1:1. Варто сказати, що хвилиною раніше новачок Севільї Муріель з кількох метрів не переграв Пау Лопеса. Посеред другого тайму колумбієць втратив ще одну чудову нагоду, поціливши в стійку. Наприкінці протистояння Банега отримав жовту, після чого вилаяв арбітра. Ернандес не стерпів та показав аргентинцю червону.

22 серпня Севілья зіграє проти турецького Башакшехіра, а 27 вирушить в гості до Хетафе. “Папуги” Кіке Флореса чекатимуть на візит Леганеса.