“Реал” розгромив АПОЕЛ, «Тоттенхем» обіграв «Боруссію» Д

«Реал» здобув впевнену перемогу над АПОЕЛ в домашньому матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь “вершкових”.

На 12-й хвилині відзначився нападник Кріштіану Роналду, замкнувши простріл Гарета Бейла, а на 51-й хвилині португалець забив другий гол, реалізувавши пенальті. Ще через 10 хвилин захисник Серхіо Рамос зняв питання про переможця зустрічі.

В іншому поєдинку групи H «Тоттенхем Хотспур» приймав дортмундську «Боруссію». У складі гостей красивий гол забив український нападник Андрій Ярмоленко, але героєм зустрічі став не він, а форвард «шпор» Гаррі Кейн, в активі якого два голи і результативний пас.

Англійська команда, догравали матч удесятьох через вилучення Яна Вертонгена, здобула перемогу з рахунком 3:1.