«ПСЖ» завдяки двом автоголам здобув шосту перемогу поспіль в чемпіонаті Франції

«ПСЖ» здобув шосту перемогу поспіль в чемпіонаті Франції. Зустріч шостого туру з «Ліоном» проходила в Парижі на стадіоні «Парк де Пренс» і завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів.

На 75-й хвилині Джовані Ло Чельсо обіграв свого опонента і тут же прострілив на ближню штангу, звідки Едінсон Кавані п’ятою акуратно переправив м’яч під дальню штангу. Гол був записаний на гравця гостей Марсело, яка торкнулася м’яча останнім.

Через чотири хвилини Ферлан Менді отримав жовту картку за порушення правил у власному штрафному майданчику. Найпотужніший удар Кавані з “точки” припав в поперечину, від якої м’яч вдарився об газон, а потім потрапив в руки голкіперу.

На 86-й хвилині прострільна передача в чужу штрафну площу завершилася ударом Киліана Мбаппе, м’яч влучив у Жеремі Мореля, а потім відскочив у порожні ворота.

«ПСЖ» (18 очок) займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Франції. «Ліон» (11 балів) знаходиться на п’ятому місці.