Польські радикали проведуть провокаційний мітинг перед посольством України

30 вересня польські радикали мають намір провести мітинг з вимогою реституції в Україні.

Про це повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» нардеп Дмитро Тимчук, – передає espreso.tv.

«В кінці вересня польська радикальна організація „Національна вільна Польща (Narodowa Wolna Polska – NWP, лідер Даміан Бєнько) планує провести провокаційний мітинг біля посольства України в Польщі (Варшава, алея Шуха, 7) під гаслами про необхідність проведення реституції польського майна на території України», – пише він.

За його словами, мас-медійний супровід заходу забезпечить телеканал Telewizja Narodowa і рад підконтрольних Росії польських і європейських ЗМІ.

«Попередні маніфестації активістів NWP супроводжувалися провокаціями і наругою над українськими державними символами. Нинішня акція стане однією із серії подібних акцій інформаційного впливу», – пише Тимчук.

Анонс проведення провокаційного мітингу біля посольства України у Варшаві є також на сторінці NWP у Facebook.

«30 вересня 2017 року о 16:00 зустрічаємося біля посольства України, алея Шуха 7, аби нагадати полякам, польським депутатам та українській державі про майно поляків, пограбоване українцями та залишене на терені сучасної України і на яке поляки повинні мати повне право!», – йдеться у заклику польських радикалів.

Невелика націоналістична організація «Національна вільна Польща» відома своїми проросійськими і антиукраїнськими поглядами, а також співпрацею з комуністичною і пропутінською партією Зміна (Zmiana). Також угруповання підтримало створення «ЛНР» і «ДНР» на Донбасі.