Збірна України перемогла Косово

В албанському Шкодері завершився матч відбіркового циклу чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна України обіграла команду Косово.

Гра закінчилась з рахунком 2:0.

Спочатку матч був під загрозою зриву. Злива, що обрушилася на Шкодер за годину до початку гри, і не припинявся до кінця матчу, але перешкодити проведенню гри вже не зміг.

Що стосується самої гри, то, як і передбачав напередодні головний тренер збірної України Андрій Шевченко, вона вийшла вкрай важкою. Весь перший тайм і початок другого наша команда шукала шляхи до воріт суперника, але знайти їх, до пори, до часу, не могла.

У вирішальному моменті цієї гри, на 60-й хвилині, допомогли самі номінальні господарі поля. Руслан Ротань підключив на лівому фланзі атаки Євгена Коноплянку і той зробив навіс – Денис Гармаш не зумів пробити по воротах, але м’яч влучив у Леарта Пачараду і закотився у ворота.

Нарешті, на 87-й хвилині другий гол у складі збірної України забив Андрій Ярмоленко, знявши всі питання щодо переможця цієї гри.

Косово – Україна 0:2

Голий: Пакарада, 60 (у свої ворота), Ярмоленко, 89

Косово: Уйкані – Войвода, Ррахмані, Яшаніца, Пакарада – Мусоллі (Кастраті, 83), Крюезю (Рашанн, 53) – Рашіца, Халімі, Цілина – Мурік (Нухік, 70)

Україна: П’ятову – Караваєва, Ордець, Хачеріді, Матвієнко – Сидорчук, Ротань (Степаненко, 64), Гармаш – Коноплянка (Буяльський, 89), Ярмоленко – Кравець (Марлос, 46)

Попередження: Крюезю, Халімі – Кравець, Ордець

Таким чином, команда отримала дуже важливу для себе перемогу і зберігає шанси на путівку у фінальну частину ЧС. Для цього команді необхідно в останньому матчі групового етапу обіграти збірну Хорватії.

Турнірне становище в групі I за один тур до кінця: 1. Ісландія – 19 очок (9 матчів); 2. Хорватія – 17 (9); 3. Україна – 17 (9); 4. Туреччина – 14 (9); 5. Фінляндія – 8 (9); 6. Косово – 1 (9).

Збірна Туреччини на своєму полі з рахунком 0:3 програла Ісландії і втратила шанси вийти на чемпіонат світу в Росії. Голами у складі ісландців відзначилися Йоханн Гудмундссон, Біркір Б’ярнасон і Карі Арнасон. Підопічні Хеймір Хадльгрімссона забезпечили собі як мінімум друге місце в групі.

У ще одному матчі квартету I Хорватія упустила перемогу над Фінляндією (1:1). На 57-й хвилині Маріо Манджукич вивів господарів вперед, але на 90-й хвилині Пюрю Сойрі зрівняв рахунок.

Нагадаємо, матч Україна – Хорватія відбудеться 9 жовтня в Києві на НСК “Олімпійський”. Початок гри – 21.45.