Майно та рахунки братів Клюєвих арештовані в Україні і за кордоном – ГПУ

Майно і банківські рахунки екс-секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Андрія Клюєва та його брата Сергія арештовані в рамках розслідування порушених проти них кримінальних справ.

Результат пошуку зображень за запитом "брати клюєві"

Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на відповідний запит УНН.

“З метою забезпечення заходів кримінального провадження на майно, у тому числі банківські рахунки підозрюваних (Андрія та Сергія Клюєвих – ред.), як на території України так і за кордоном, накладено арешт”, – зазначається у відповіді відомства.

При цьому у ГПУ не уточнили, у яких саме країнах арештоване майно братів Клюєвих і на яку суму. Однак нагадали, що відомство здійснює досудове розслідування у кримінальних провадженнях за підозрою Андрія та Сергія Клюєвих у вчиненні низки кримінальних правопорушень.

“У зв’язку з невстановленням місцезнаходження підозрюваних, їх оголошено у розшук”, – додається у відповіді прокуратури.

Нагадаємо, 28 лютого 2014 року Клюєв оголошений в розшук. Служба безпеки встановила, що він знаходиться на території Росії.

5 квітня 2014 року Інтерпол оголосив у розшук братів Клюєвих.

26 лютого 2014 року стосовно колишнього глави Адміністрації президента Андрія Клюєва і ряду інших чиновників режиму Януковича було відкрито кримінальне провадження за фактом організації умисних вбивств під час протестів в листопаді 2013-лютому 2014 років.

3 червня 2015 року Верховна Рада розглянула подання ГПУ, зняла недоторканність і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Клюєва. Його підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Через кілька днів Клюєв був оголошений в розшук, а в січні 2016 року Верховна Рада дала згоду на його арешт.

28 січня 2015 року Верховна Рада дала згоду на арешт народного депутата Сергія Клюєва.