Стали відомі дати півфіналів і фіналу українського відбору Євробачення-2018

Фінал українського відбору на пісенний конкурс “Євробачення-2018” пройде 24 лютого 2018 року, півфінали відбудуться 10 та 17 лютого.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу UA:Перший.

“Півфінали національного відбору на Євробачення-2018 заплановані на 10 та 17 лютого, фінал – на 24 лютого. Заявку на участь можна подати на сайті СТБ. Народного онлайн-голосування на цей раз не буде”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що під час відбору представника на “Євробачення-2018” буде оновлено склад суддів, імена яких стануть відомі пізніше. У прес-службі зазначили, що новим музичним продюсером стане композитор Руслан Квінта, який замінить на цьому посту Костянтина Меладзе.

У 2018 році пісенний конкурс “Євробачення” буде проходити в столиці Португалії, Лісабоні, 8, 10 і 12 травня.

Нагадаємо, у Києві 13 травня відбувся фінал пісенного конкурсу “Євробачення-2017”. Переможцем конкурсу став представник від Португалії Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Dois. Країни-учасниці разом з журі в загальній сумі віддали йому 758 балів. Другим став представник Болгарії Крістіан Костов (615 балів). Третє місце посіли представники Молдови Sunstroke Project (374 балів).

Під час фінального шоу не обійшлося без конфузів. Зокрема, під час виступу української співачки Джамали, переможниці минулорічного Євробачення, на сцену вибіг пранкер Віталій Седюк і оголив сідниці.