Юрій Береза: Реформування Збройних сил потрібно розпочинати із збільшення їхньої чисельності

Про це народний депутат України, український військовий, командир полку спеціального призначення «Дніпро-1» Юрій Береза написав в себе на сторінці Facebook.

За Його словами, українське суспільство потребує невідкладної мілітаризації.

“Розраховувати на сусідів ми не можемо. Звільняти Донбас і Крим буде лише український солдат. Тому відомий вислів “все для фронту, все для перемоги” повинен працювати кожен день і в кожній родині.

Головних завдань наразі є декілька. Насамперед, реформування Збройних сил і збільшення їхньої чисельності. 250 тисяч чоловік – не та стратегічна цифра, яка зможе захистити українську державу й український народ. Вже зараз потрібно збільшити кількість військових у лавах ЗСУ на 50 тисяч. Не просто збільшити кількість людей, які будуть працювати на дачі генерала, пришивати листя чи паркувати траву, а саме бійців. Ми повинні збільшити кількість бойових частин”, – відзначив Береза.

Депутат вважає, що потрібно також розпочати реальну модернізацію ЗСУ.

“Потрібні нові офіцери та військові менеджери, які будуть впроваджувати необхідні реформи. У нас немає іншого шляху, окрім модернізації. Тому я закликаю всіх: від сержанта до генерала, які не зі слів знають, що таке війна, не падати духом. Ворог спить і бачить роздерту на шмаття Україну. Навіть якщо на фронті затишшя, то ворожі ЗМІ та п’ята колона в усіх щаблях влади безперестанку підігрівають інформаційне поле.

Я звертаюсь до добровольців. До тих перших п’яти тисяч, які стали на захист держави в 2014 році. Тоді ви врятували країну і сьогодні вона знову потребує вашої допомоги. Ми маємо бити того колоса на глиняних ногах зі Сходу до тих пір, поки в сепаратистів не закінчиться нафто-газовий допінг від Путіна, який він скеровує в тому числі й на пропаганду на Заході. Я знаю, що кожен, хто воював за нашу країну, не готовий жертвувати хоча б найменшим її шматком”, – наголошує Береза.

Він також відповів президенту Чехії на його вислови щодо Криму: “Хочу, щоб він запитав у старшого покоління у своїй країні, як вони себе почували, коли Гітлер відтяв частину їхньої території? Або коли радянські танки в 1968 році окропили кров’ю вулиці Праги? Невже у чехів така коротка пам’ять? Якщо європейці готові пожертвувати Україною заради того, щоб запобігти війні у всій Європі, то війна добереться і до них. І принесуть її автори кривавого сценарію в Україні. Рекомендую чехам задуматися, чи потрібен їм такий президент. А президенту Чехії співчуваю, адже його країною керує п’ята колона”.