Бойовики не дають ОБСЄ перевіряти школи і влаштовують провокації

Бойові формування ОРДО влаштували збройну провокацію на лінії розмежування сторін, чим завадили роботі патруля ОБСЄ.

Про це повідомляє у Facebook штаб АТО.

Як зазначається, 11 жовтня відбувся плановий перетин патрулями СММ лінії розмежування сторін по дорозі Світлодарськ – Дебальцеве. Близько 14:30, коли група з підконтрольної уряду території рухалася в центр сірої зони, пролунали постріли з боку Лозового, яке контролюється угрупованням ОРДО.

“Українська сторона СЦКК засуджує такі провокаційні дії НЗФ ОРДО, які носять системний характер і свідчать про те, що керівництво ОРДО цинічно нехтує мінськими домовленостями і свідомо прагне до подальшого загострення збройного конфлікту на Донбасі”, – сказано в повідомленні.

Окрім цього, СММ ОБСЄ представила звіт, у якому зазначає, що бойовики ДНР заборонили директорам шкіл надавати інформацію про функціонування навчальних закладів спостерігачам місії ОБСЄ, передає Остров.

Зазначається, що 9 жовтня директор школи в окупованому районі Донецької області повідомив спостерігачам, що згідно з отриманими розпорядженнями директору й надалі забороняється надавати місії інформацію з питань, пов’язаних з роботою школи, і що з усіх посталих питань команді СММ слід звертатися до членів ДНР, яякі знаходяться в іншому населеному пункті.