Порошенко заявив, що не дозволить нікому красти в армії

Президент України Петро Порошенко заявив, що не дозволить нікому красти в армії – інакше “руки відрубає”.

Про це він заявив, оглядаючи гуртожитки Збройних сил у Києві, трансляцію вів телеканал “112 Україна“.

“Позиція перша – нікому не дозволю красти в армії. Тим, хто буде красти в армії – відрубаю руки. Це позиція президента. Армія – це предмет моєї персональної турботи, армія є одним із наших очевидних досягнень за три роки, – це було зроблено моїми зусиллями, зусиллями міністра оборони, зусиллями міністерства оборони, керівництва Нацштабу, волонтерів і волонтерського десанта, коли він був висаджений на найбільш важких часах в 2014 році для того, щоб не допустити корупцію”, – сказав Порошенко.

Президент схвально відгукнувся про те, що підозру передали до правоохоронців.

“Позиція друга – я вітаю, коли будь-яка підозра щодо корупції передається в правоохоронні органи. Незалежно, НАБУ, САП, ГПУ, СБУ, там, де по підслідності, – Нацполіція, будь-хто, – замість того щоб бігати по телеекранах, замість того, щоб робити політиканство, єдине, що я чекаю від – негайна передача до правоохоронних органів включно із НАБУ. Це правильна громадянська позиція”, – додав голова держави.

Він наголосив, що розслідування треба провести у найкоротші терміни, представити суспільству і передати до суду.

“Будь-яке затягування, коли справи ведуться із розслідуванням 3-4 роки, є неприйнятними. Це руйнує логіку боротьби з корупцією”, – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 11 жовтня, Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили корупційну схему з розтрати державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони України.