Парубій доручив профільному комітету розглянути законопректи про зняття депутатської недоторканості

Голова Верховної Ради Андрій Парубій дав доручення комітету ВР з питань правосуддя розглянути законопроекти про зняття недоторканості із депутатів.

Про це він сказав під час погоджувальної ради Парламенту.

“Як ви знаєте, у парламенті був зареєстрований законопроект змін до КУ про зняття недоторканності і депутатів, і суддів. Але після того, як ВРУ внесла зімни до КУ і фактично зняла недоторканність суддів, цей законопроект втратив свою актуальність і не може бути розглянутим. Станом на сьогодні ми маємо зареєстрований законопроект за ініціативою 150 депутатів і сьогодні внесений і зареєстрований у ВРУ законопроект під авторством президента про скасування депутатської недоторканності. Жоден з тих законопроектів на сьогодні не має рішення комітету і є зараз невідкладно, даю доручення комітету з питань правосуддя розглянути ті законопроекти, які внесені у ВРУ, про зняття недоторканності”, – сказав Парубій.

Він висловив переконання, що після отримання висновку комітету згадані законопроекти розглянуть у сесійній залі ВРУ.

Як відомо, сьогодні, 17 жовтня, Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді внести зміни в Конституцію в частині недоторканності депутатів парламенту.