У Горлівці ОБСЄ зафіксували вибухи боєприпасів

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували так звані навчання сепаратистів в непідконтрольній Києву Горлівці 14 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба місії.

“На одній з площ в центрі Горлівки (39 км на північний схід від Донецька – ред.) спостерігачі бачили, як 20-30 чоловіків в одязі військового типу виконували різні вправи бойової підготовки, що включали дії, схожі на затримання людей і відбиття атак “нападників”, а також вправи з вогневої підготовки із застосуванням автоматів і пістолетів”, – повідомили у прес-службі.

Спостерігачі чули близько 100 пострілів зі стрілецької зброї, а також вибухи боєприпасів.

“У двох випадках вони підірвали гранати (за оцінкою, також навчальні – ред.). На наступний день на тій же площі спостерігачі бачили 12 чоловіків в одязі військового типу і балаклавах, які марширували в строю і виконували майже такі ж вправи, як і напередодні. Чоловіки знову застосовували автомати, здійснюючи постріли, за оцінкою, навчальними боєприпасами”, – розповіли в ОБСЄ.

Уточнюється, що в цей день спостерігачі чули чотири вибухи невизначеного походження, п’ять черг з великокаліберного кулемета, а також бачили, що за цим показовим виступом спостерігали близько 200 осіб (40-60 років, 75% чоловіки) переважно в одязі військового типу.