Засідання Погоджувальної ради Парламенту закрили достроково через закон про депутатську недоторканність

На засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту виникла суперечка з приводу питань, які сьогодні мають розглядатися на засіданні Верховної Ради.

Народні депутати, зокрема Мустафа Найєм, Юрій Левченко, Єгор Соболєв, Сергій Лещенко, Віктор Чумак та інші, прийшли на засідання Погоджувальної ради з вимогою включити до порядку денного і розпочати розгляд законопроектів, які стосуються зняття депутатської недоторканності та виборчого законодавства. Вони закликали своїх колег: ”Виходьте до людей!”.

У свою чергу, голова Верховної Ради України Андрій Парубій закрив засідання Погоджувальної ради через ”неможливість його проводити”.

”Немає можливості виступати представникам. І я зараз призупиняю засідання Погоджувальної ради у зв’язку з неможливістю його проводити”, – сказав голова ВР та закликав депутатів о 12.00 прийти на зустріч з в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун, а о 13.00 – на пленарне засідання парламенту.

Нагадаємо, 17 жовтня, Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді внести зміни в Конституцію в частині недоторканності депутатів парламенту.