У Польщі сформувалася нова партія – Порозуміння

Нову політичну силу під проводом Ярослава Ґовіна створили угруповання правого спрямування.

Варшава, 4 листопада 2017 року

Порозуміння – це нова партія польського віце-прем’єра Ярослава Ґовіна. Її створення оголошено в суботу 4 листопада на Конгресі партії Польща разом об’єднаної правиці (також під назвою Польща разом) та з’їзду, на якому відбулося об’єднання Польщі разом, представників Християнського самоврядного руху, Товариства республіканців і групи самоврядувань. Як повідомив лідер щойно сформованої політичної сили Ярослав Ґовін, за рік відбудеться конгрес, на якому оберуть нове керівництво.

Ярослав Ґовін заявив, що його угруповання надалі послідовно працюватиме задля змін у державі, дотримуючись консервативних, республіканських, християнських ідей, віри в силу і значення самоврядних структур. У своїй промові політик підкреслив значення співпраці.

На конгресі прочитано лист лідера керівної в Польщі партії Право і справедливість Ярослава Качинського, який був відсутнім через хворобу. Політик написав, що він радіє появі нової партії, яка «постає не з поділу якоїсь формації, що вже існує, а з творчого акту об’єднання ідейно найближчих політичних середовищ». За його словами, «це (…) угруповання зміцнить і збагатить нашу політичну спільноту табору Об’єднаної правиці».

Польське радіо