Збірна журналістів перед матчем з Словаччиною підтримала Національну Збірну з футболу

У вівторок, 7 листопада, Національна збірна України в рамках підготовки до товариського матчу з командою Словаччини, який 10 листопада відбудеться у Львові на «Арені Львів», провела відкрите тренування. Підтримати Національну Збірну з футболу приїхала Збірна журналістів з футболу.

В знак підтримки, журналісти подарували тренеру Національної команди – футболку під номером 27.

“Андрій Миколайович, Збірна журналістів висловлює Вам і команді №1 свою підтримку. Дякуємо Вам за відкритість, відвертість у своїй роботі, і за те, що завжди знаходите час для спілкування з нами, журналістами. Бажаємо Вам успіхів у роботі, і нових звершень та перемог”, – побажала Президент Збірної журналістів з футболу Ольга Витак.

Також гравець Збірної журналістів з футболу, відомий коментатор каналів “Футбол 1, 2” Андрій Столярчук запропонував Головному тренеру Національної збірної провести окреме тренування із журналістами.

Андрій Шевченко висловив слова подяки за підтримку команди та пообіцяв наступного разу зустрітись на футбольному полі зі Збірною журналістів.

“Дякую Вам за підтримку! Така підтримка для Національної збірної дуже важлива, особливо перед наступними матчами, коли представляємо команду на міжнародній арені. Ми обов’язково з Вами зіграємо, тим більше, що такі благодійні ігри спрямовані на допомогу дітям”, – сказав Шевченко.

Нагадаємо, за підтримки Федерації футболу України, ІА “Центр новин” утворилась нова футбольна команда «Збірна журналістів України». Команда журналістів бере участь в благодійних матчах під патронатом ФФУ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Завдяки “Парламентському Кубку – 2016” серед команд народних депутатів та журналістів вдалось облаштувати сенсорні кімнати для дітей аутистів в корекційному центрі “Прімавера”.

Крім того, під час “Кубку Губернатора” м.Одеса вдалось надати благодійну допомогу у вигляді спортивного обладнання для Дитячо-юнацької спортивної школи Березівського р-ну.

Під час Зимового благодійного Кубку сотні дітей-переселенців зі Сходу України отримали новорічні подарунки від БФ “Розвиток футболу України” та команд-учасників турніру.

І вже цього року, “Збірна журналістів” разом з Федерацією футболу відкриває дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишуваха, Попаснянський р-н, Луганська область.