У Португалії представили логотип Євробачення-2018 у вигляді морської мушлі і список країн-учасниць

Організатори пісенного конкурсу Євробачення-2018 в Португалії представили новий логотип конкурсу, який нагадує морську мушлю, і новий офіційний девіз – “Усі на борт!”.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті конкурсу.

На думку організаторів, логотип та слоган мають нагадувати про особливий “морський” статус Португалії, яка знаходиться на березі Атлантичного океану.

Цікаво, що логотип буде не один, а кілька – на кожному з них змінюється ключове зображення – водорості або морські тварини.

Також оголошено список країн-учасниць Євробачення-2018.

Так, у пісенному змаганні візьмуть участь 42 країни: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Вірменія, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ізраїль, Ісландія, Іспанія, Ірландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

Півфінали в Лісабоні пройдуть 8 і 10 травня, а фінал – 12 травня 2018 року.

Португалія вперше за 53 роки участі в конкурсі отримала право приймати його завдяки перемозі Сальвадора Собрала в Києві, який виконав проникливу джазову композицію “Amar pelos dois” і вперше вивів свою країну в лідери “Євробачення”.