Уряд та Світовий банк домовилися про залучення МФК до приватизації “Укргазбанку”

Кабінет міністрів і Світовий банк (СБ) домовилися про залучення Міжнародної фінансової корпорації (IFC, входить до групи СБ) до приватизації “Укргазбанку”.

Відповідне підписання меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації “Укргазбанку” між Міністерством фінансів, “Укргазбанком” та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) відбулося 14 листопада, передає прес-служба Кабміну.

Сьогодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з президентом групи Світового банку Джима Йонг Кіма.

Глава уряду підкреслив, що протягом останніх років в Україні вдалося стабілізувати економічну ситуацію і сьогодні йдеться про відновлення потужностей та забезпечення сталого економічного зростання.

“Наші пріоритети на наступний рік – впровадження змін у системі освіти, в судовій системі. Я переконаний, що буде створено антикорупційний суд. Важливе питання – впровадження медичної реформи, і тут ми були б дуже вдячні за можливість створення спільної зі Світовим банком програми впровадження реформи”, – сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр також подякував за високу оцінку роботи влади і додав, що “Україна не збирається зупинятися”.

“Незважаючи на свій потенціал, ми маємо кратні можливості збільшення економіки”, – наголосив Володимир Гройсман.

За підсумками зустрічі у присутності прем’єр-міністра та президента Світового банку відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації державного банку “Укргазбанк” між Міністерством фінансів України, ПАТ “Укргазбанк” та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

Очікується, що цей документ стане значним кроком в політиці уряду щодо роздержавлення держбанків і залучення інвестицій у банківський сектор України.