Голову Держбюро розслідувань планують обрати 16 листопада

Конкурсна комісія обере керівника Державного бюро розслідувань (ДБР) у четвер, 16 листопада. Про це заявив голова конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР Роман Майданик, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Сьогодні в нас повторна співбесіда. За результатами ми будемо проводити голосування. Голосування буде в четвер, 16 листопада, орієнтовно о 16-й годині”, – сказав Майданик.

Він зазначив, що голосування буде відбуватися у відкритому режимі, в ході якого члени комісії визначаться із переможцем з 19 кандидатів.

Крім того, комісії також слід обрати першого заступника і заступника керівника ДБР, після чого розпочнеться відбір керівників структурних підрозділів, а це понад 80 посадових осіб.

Майданик, відповідаючи на запитання про те, чи достатньо буде піврічного терміну для формування штату ДБР, сказав: “Це питання відкрите, скільки необхідно часу, щоб набрати необхідну кількість працівників, щоб ДБР почало працювати”.

У свою чергу, головний військовий прокурор України, кандидат на посаду керівника ДБР Анатолій Матіос вважає, що Держбюро розслідувань може повноцінно запрацювати вже через півроку.

“І в лютому почнеться набір. Я так розумію реалії. За три місяці можна набрати 51%, …тобто фактично через півроку (з цього моменту, – ред.) вони почнуть працювати”, – сказав Матіос.