ФФУ затвердив технічну поразку «Динамо» за неявку на матч до Маріуполя

Апеляційний комітет Федерації футболу України підтвердив рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ щодо присудження київському «Динамо» технічної поразки з рахунком 0:3 за неявку команди на матч 7-го туру української Прем’єр-ліги з «Маріуполем».

«Динамо» оскаржило рішення КДК ФФУ в апеляційному комітеті, після чого запропонувало клубам УПЛ висловити свою позицію з цього питання. Київський клуб розраховував, що в разі підтримки більшості клубів матч в Маріуполі дозволять переграти. «Динамо» підтримала більшість клубів УПЛ («Зоря», «Олександрія», «Карпати», «Олімпік», «Зірка», «Чорноморець» і «Сталь»), «Верес» утримався, а «Маріуполь», «Шахтар» і «Ворскла» проголосували проти ініціативи київського клубу.

Незважаючи на це голосування, сьогодні апеляційний комітет ФФУ затвердив технічну поразку «Динамо» в матчі проти «Маріуполя». Це також стосується матчів команд «Динамо» U19 і U21, які також не з’явилися на свої ігри в Маріуполі, повідомляє інтернет-видання «Команда № 1».

Матч 7-го туру УПЛ «Маріуполь» – «Динамо», який був запланований на 27 серпня, не відбувся через неявку команди гостей. Кияни мотивували своє рішення відсутністю гарантій безпеки в Маріуполі з боку державних структур і пропонували зіграти на нейтральному полі.