Парламент прийняв зміни до ПКУ щодо збалансованості бюджетних надходжень на 2018 році

Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році, реєстр.№ 6776-д.

За дане рішення проголосували 260 народних депутатів.

Голова Комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ніна Южаніна з парламентської трибуни заявила, що ВР розглядає законопроект, який є базою для бюджету України на 2018 рік.

«З технічної частини поєднання акцизів на тютюнові вибори не можливо було зробити без прийняття доопрацьованого закону № 6776-д. Закон спрямований на виконання імперативної норми податкового кодексу щодо індексації ставок податків встановлених в абсолютних значеннях, враховуючи позиції членів Комітету, що з аналізом всіх галузей», – сказала Южаніна.

Вона також зауважила, що галузі звернулися до профільного Комітету щодо того, що при постійному збільшенню ставок акцизного податку на індекс інфляції значно упали обсяги виробництва їх продукції, скоротилися робочі місця.

«Тому, Комітет прийняв рішення в доопрацьованому законопроекті зазначити, що підвищуються всі ставки, крім ставок акцизного податку на сприт етиловий, алкогольні напої, пиво, рентної плати за використання радіочастотного ресурсу. По всім іншим платежам ставка акцизного податку збільшується на індекс інфляції. Тому прошу підтримати законопроект», – відзначила Южаніна.