“Шахтар” вийшов у півфінал Кубка України, розгромивши Верес

У Харкові відбувся чвертьфінальний матч Кубка України – “Шахтар” приймав “Верес” з Рівного, і переміг з рахунком 4:0.

Цікаво, що наставник “Вереса” Юрій Вірт вирішив виставити на гру фактично другий склад. Справа в тому, що в суботу, 2 грудня, “Шахтар” і “Верес” зустрінуться знову, на цей раз в чемпіонаті України, і рівняни вирішили зробити ставку на наступну зустріч.

У стартовому складі “Шахтаря” також вийшли резервісти Петряк і Хочолава, а також Коваленко, який не часто потрапляє останнім часом в “основу”. Донецька команда в підсумку здобула легку перемогу – 4:0.

На 8-й хвилині відзначився Феррейра, на 45-й – Бернард. На 64-й забив Марлос, а на 83-й крапку поставив Бланко Лещук. В результаті “Шахтар” вийшов у півфінал Кубка країни, в якому також гратимуть Маріуполь, Динамо та СК Дніпро-1.

Шахтар – Верес 4:0

Голи: Феррейра, 7, Бернард, 45, Марлос, 63, Бланко-Лещук, 83

Шахтар: Пятов – Петряк, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі – Фред (Алан Патрік, 66), Степаненко – Марлос, Коваленко, Бернард (Дентіньо, 60) – Феррейра (Бланко-Лещук, 72)

Верес: Когут – Западня, Адамюк, Скотаренко, Сімінін (Кобін, 46) – Кучеров, Карасюк (Морозенко, 46) – Пасіч, Котляр, Капаррос (Степанюк, 65) – Палагнюк

Попередження: Хочолава, Петряк, Фред, Степаненко – Западня, Пасіч