Кварцяний обраний головою Федерації футболу Волині

Президент ФК “Волинь” Віталій Кварцяний обраний главою луцької Федерації футболу.

На цю посаду Кварцяного обрали в результаті сьогоднішньої конференції федерації, передає Спортарена.

Головною метою зборів було привести діяльність ФФВ у відповідність до норм законодавства, а саме ліквідувати її як громадську організацію і зареєструвати як громадську спілку. Одночасно проводилися і вибори новоствореної організації.

На пост глави ФФВ претендували 64-річний Віталій Кварцяний, який до цього керував федерацією з 2013 року, а також заступник прокурора Волині 32-річний Ярослав Голинській. На початку конференції виник конфлікт з ще одним кандидатом, якого в списки для голосування не внесли – Олександром Жуматієм. За його словами, він вчасно подався від федерації Луцького району і тепер звертатиметься до ФФУ, апелюючи до недемократичності проведення конференції.

Заслухавши програми кандидатів, делегати вирішили проводити вибори нового президента ФФВ у відкритому режимі. Після двох турів голосування головою федерації знову обрали Віталія Кварцяного.

Нагадаємо, що недавно Кварцяний фактично пішов з ФК “Волинь”, де продовжує формально знаходиться на посту президента, але не має впливу на прийняття ключових кадрових і організаційних питань.