На Донбасі підтверджено загибель понад 3 тис. цивільних, загальна цифра може становити 7-9 тис. осіб – місія ООН

Моніторингова місія Організації Об`єднаних Націй з прав людини в Україні заявляє, що за увесь час конфлікту на Донбасі з квітня 2014 року до травня 2018 підтверджено загибель 3 тис. 23 цивільних, загальна кількість може становити 7-9 тис. осіб.

Читати

Ягланд закликав Кремль звільнити Сенцова

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд на зустрічі з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим закликав звільнити незаконно ув`язненого українського режисера Олега Сенцова.

Читати

Міжнародна платіжна система TYME співпрацює з російською компанією

Служба безпеки України викрила міжнародну платіжну систему TYME у співпраці з російською компанією, робота якої заборонена санкціями за рішенням Ради національної безпеки і оборони України 2 травня 2018 року, введеним у дію указом президента від 14 травня.

Читати

Порошенко підписав закон, який заохочує громадян до військової служби

Президент України Петро Порошенко підписав закон ”Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби”.

Читати

Василь Яніцький: Правовий Комітет рекомендував ВР включити до порядку денного законопроект про утворення Вищого антикорупційного суду та прийняти його за основу та в цілому

Відповідне рішення про включення до порядку денного восьмої сесії проекту Закону про утворення Вищого антикорупційного суду, (реєстр. №8497), поданого Президентом України як невідкладний, прийнято сьогодні на засіданні Комітету з питань правової політики та правосуддя.

Читати
1 2 3 4,469