Аксенов хоче повернути в Криму «радянські ЖЕКи» замість російських компаній

Підконтрольний Росії глава Криму Сергій Аксенов має намір звернутися до уряду Росії з проханням повернути в Криму ЖЕКи в сферу обслуговування будинків замість керуючих компаній.

Читати

Американський безпілотник провів розвідувальний політ над Донбасом і Кримом

Розвідувальний безпілотник RQ-4B Global Hawk Військово-повітряних сил США сьогодні, 15 січня, почав розвідувальний політ уздовж лінії зіткнення на Донбасі і поблизу окупованого Криму.

Читати

Захист українських військових оскаржить продовження їх арешту в ЄСПЛ – Полозов

Захист захоплених ФСБ українських військових оскаржить продовження їх арешту в усіх інстанціях, в тому числі, в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Читати

Україна закликала Болгарію не приймати судна, що заходили в закриті порти Криму

Посол України в Болгарії Віталій Москаленкозакликав Болгарію не приймати судна, що заходили в порти анексованого Криму, порушуючи при цьому українське законодавство.

Читати

Росія розгортає в Криму ядерну зброю – екс-командувач ВМС

Віце-адмірал, командувач Військово-морських сил Збройних сил України у 2014 – 2016 роках Сергій Гайдук заявив, що Російська Федерація розгортає в окупованому Криму тактичну ядерну зброю та нарощує кількість крилатих ракет на кораблях Чорноморського флоту.

Читати

У Москві відмовилися передавати у військовий суд справу захоплених українських моряків

Судді Лефортовський районного суду Москви Альбіна Галімова і Сергій Рябцев відмовили в клопотанні захисту на зміну підсудності справи восьми захоплених українських військових.

Читати

Клімкін і міністри закордонних справ країн Балтії та Польщі відвідають Донбас

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 15 січня разом зі своїми колегами з Литви Лінасом Лінкявічюсом, Латвії Едгарсом Рінкевичсом, Естонії Свеном Міксером та Польщі Яцеком Чапутовічем здійснить робочу поїздку до Маріуполя.

Читати
1 2 3 483