СБУ викрила угруповання, яке займалося контрабандою наркотиків до ЄС і РФ

Співробітники Служби безпеки України викрили шістьох жителів Запорізької області і двох киян, які займалися контрабандою наркотичних речовин до країн Європейського Союзу і Росії.

Читати

Пожежу в Києво-Печерській лаврі локалізували

Пожежа, що виникла в двоповерховій будівлі на території Києво-Печерської лаври 14 січня була успішно локалізована о 19:11 год., повідомили в головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Києві, зазначивши, що загрози займання сусідніх будівель немає.

Читати

Підозрювану у зв’язках із ФСБ секту Догнала «спалила» Кримська єпархія РПЦ

9 січня на офіційному сайті Сімферопольської і Кримської єпархії колишньої Української православної Церкви (Московського патріархату) було оприлюднено привітання «Візантійського вселенського (католицького) патріархату» на адресу митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря зі святом Різдва Христового.

Читати

СБУ минулого року вилучила понад 1 тис. одиниць зброї та 250 вибухових пристроїв, що могли бути використані для терактів

Служба безпеки України минулого року вилучила понад 1 тис. одиниць зброї та 250 саморобних вибухових пристроїв, що могли бути використані для терористичної діяльності.

Читати
1 2 3 532