“Збірна журналістів” та Ветерани “Дніпра” перед матчем “Україна-Нігерія” розіграють “Кубок Дніпра”

10 вересня о 16:00 год на стадіоні “Олімпійські резерви” відбудеться «Кубок Дніпра» між Збірною Ветеранів «ФК Дніпро» та «Збірною журналістів України».

Читати

В Києві відбудеться другий футбольний турнір пам’яті полковника Ігора Павлова

28 травня 2019 року о 15:00 год на спортивній базі військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбудеться турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки полковника Павлова Ігоря Миколайовича.

Читати

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

1 травня стартує конкурс фотографій природоохоронних територій «Вікі любить Землю». Протягом місяця всі охочі можуть подавати свої роботи та змагатися за перемогу у кількох конкурсних номінаціях.

Читати

У Києві відбудеться фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри»

У неділю, 24 березня, у Києві відбудеться фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», який організований за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

Читати

На столичному стадіоні “Локомотив” відбудеться “Кубок залізничника”

9 листопада 2018 року о 15:00 год на столичному стадіоні «Локомотив» відбудеться благодійний футбольний матч «Кубок залізничника» між Збірною «Укрзалізниці» (ФК «Експрес») та «Збірною журналістів України».

Читати
1 2 3 10