Трамп може визнати главу опозиційного парламенту президентом Венесуели

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість визнати главу опозиційної Національної асамблеї Венесуели Хуана Гуаідо легітимним лідером країни, повідомили у вівторок американські ЗМІ з посиланням на три знайомих з ситуацією джерела.

Читати

Кандидат у генпрокурори США заявив, що відмовився стати адвокатом Трампа

Кандидат на пост генпрокурора, глави мін’юсту США Вільям Барр заявив, що йому пропонували приєднатися до команди адвокатів Дональда Трампа, але він відхилив цю пропозицію.

Читати

Демократи відмовилися з’явитися в Білий дім на переговори до Трампа щодо бюджетної кризи

Представники Демократичної партії в Конгресі США відмовилися прибути у вівторок в Білий дім на робочий обід з президентом Дональдом Трампом, на якому повинна обговорюватися можливість припинення призупинення роботи уряду, яка триває вже рекордні 24 дні.

Читати

Переговори США та РФ щодо ракетного договору завершились безрезультатно

У Женеві у вівторок, 15 січня, безрезультатно завершилася зустріч американської та російської делегацій щодо виконання умов Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД).

Читати

Глава МЗС Сирії висловив готовність співпрацювати з новим спецпосланцем ООН

Глава МЗС Сирії Валід Муаллем і новий спецпосланець генерального секретаря ООН по Сирії Гейр Педерсен провели у вівторок першу зустріч в Дамаску, в ході якої обговорили політичне врегулювання сирійської кризи.

Читати
1 2 3 1,299