Україна та ОАЕ посилять співпрацю у сфері “зеленої” енергетики

Україна та Міністерство енергетики і промисловості ОАЕ посилять співпрацю у сфері “зеленої” енергетики, повідомляє 15 січня прес-служба Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України.

Читати

Компанія Ахметова купила 24,99% акцій “Київобленерго”

Операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу ДТЕК – “ДТЕК Нафтогаз” – стала власником 24,99% акцій ПрАТ “Київобленерго”, що раніше належали групі VS Energy International Ukraine (ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”).

Читати

Українська сторона заявила про зрив РФ технічних тристоронніх консультацій по газу

Українська сторона заявляє про зрив технічних тристоронніх консультацій Росії, України та Єврокомісії з вини російського “Газпрому”, однак продовжує готуватися до консультації на 21 січня.

Читати

Арабські інвестори бажають будувати в Україні «зелені» електростанції

Низка інвестиційних компаній з Об’єднаних арабських еміратів зацікавились профінансувати будівництво електростанцій, що працюють на альтернативних джерелах енергії в Україні.

Читати

Leo Express запровадив нові автобусні та залізничні сполучення між Львовом, Прагою та Віднем

Leo Express після своєї гучної акції з запровадження нових автобусних та залізничних сполучень між Львовом, Прагою та Віднем влаштував іще один розпродаж промо-квитків.

Читати

Запаси газу в ПСГ з початку сезону відбору скоротилися на чверть – до 12,8 млрд куб. м – «Укртрансгаз»

Запаси природного газу в українських підземних сховищах газу (ПСГ) з початку сезону відбору (7 листопада 2018 року) скоротилися на 25,4%, або на 4,37 млрд куб. м, – до 12,823 млрд куб. м.

Читати

Верховний Суд визнав незаконною постанову Кабміну про споживчий кошик

Постанова Кабінету міністрів України від 11 жовтня 2016 року №780 “Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення” визнана незаконною.

Читати
1 2 3 337